شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

بررسی کجاست؟!

[-]
آخرین ارسالی ها
شامپو صحت تخم مرغی
شروع کننده:TOOBA آخرین ارسال توسط:TOOBA پاسخ ها:0 شامپو - صابون - خمیر دندان و ... مشاهده:3245 زمان:07-30-2013
شیر دامداران
شروع کننده:TOOBA آخرین ارسال توسط:TOOBA پاسخ ها:0 لبنیات مشاهده:866 زمان:07-30-2013
رستوران و سفره خانه سنتی آریا
شروع کننده:TOOBA آخرین ارسال توسط:TOOBA پاسخ ها:0 رستوران مشاهده:937 زمان:07-30-2013
بهترین تالار پذیرایی تهران
شروع کننده:tehrantalar آخرین ارسال توسط:tehrantalar پاسخ ها:0 خدمات عروسی مشاهده:4617 زمان:02-13-2013
بهترین مهمانی های شما در تالار محمد
شروع کننده:tehrantalar آخرین ارسال توسط:tehrantalar پاسخ ها:0 خدمات عروسی مشاهده:1805 زمان:02-13-2013
نوشیدنی آلوورا بهنوش
شروع کننده:ژیلا آخرین ارسال توسط:رضا پاسخ ها:2 نوشیدنی ها مشاهده:5822 زمان:01-01-2013
کافی شاپ قهوه دانه - ولیعصر جام جم
شروع کننده:moshtari آخرین ارسال توسط:moshtari پاسخ ها:1 کافی شاپ ها مشاهده:10438 زمان:08-10-2012
کدوم رستوران بهتره ؟؟؟
شروع کننده:ژیلا آخرین ارسال توسط:ژیلا پاسخ ها:0 رستوران مشاهده:1468 زمان:07-29-2012
افتر شیو نیوآ (Nivea After Shave)
شروع کننده:ali آخرین ارسال توسط:ali پاسخ ها:0 لوازم مربوط به اصلاح ریش و مو مشاهده:1203 زمان:07-29-2012
شامپو بدن داروگر (سیاه)
شروع کننده:ali آخرین ارسال توسط:ali پاسخ ها:0 شامپو - صابون - خمیر دندان و ... مشاهده:2398 زمان:07-29-2012
.

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کافه گالری - باغ فردوس
07-16-2011, 10:23 PM
ارسال: #1
کافه گالری - باغ فردوس
خب اگه بررسی ارسال شده واسه کافه ویونا رو خونده باشین اونجا گفتم دوتا کافی شاپ تو موزه سینما تو باغ فردوس هست که دومیش همین کافه گالریه! اینجا هم میشه گفت در سطح همون ویونا است. البته یه کم شاید حتی شلوغتر. بعضی وقتها جلو درش اونقد جمعیت میاد که فکر میکنی تظاهراته! کلی آدم علاف وای میسن جلوش و هی میان میگن اینجا وای نسین باز هم جلو رفت و آمد گرفته میشه. اگه دنبال یه جای دنج و خلوت هستین اصلا اینجا بهتون توصیه نمیشه! من 2 - 3 بار رفتم همیشه بعدش سر درد گرفتم!!! انقدر سر و صدا زیاده که بعد دو دقیقه کلافه میشی!! بعد هم یه ال سی دی گذاشته توش حیات وحش نشون میده دیگه واقعا فکر میکنی وسط باغ وحشی! [تصویر: 45.gif] آخه من نمیدونم وسط کافی شاپ واسه چی حیات وحش نشون میدین؟!!!!! آدم معمولا تو کافی شاپ میخواد آرامش داشته باشه نه اینکه استرس بگیری بدتر! اینجا هم خوراکی هاش بدک نیست. کیکهاش خوشمزس. قهوه اش در حد همون ویونا است. بستنی هاش زیاد جالب نیست. نوشیدنی های سردش بدک نیست. همچنین اسنکهاش هم خوبن. ولی همونطور که گفتم بخاطر شلوغیش زیاد توصیه نمیشه. قیمتهاش هم در حد ویونا است. یعنی نسبتا گرونه. اگه اشتباه نکنم مثلا یه کاپوچینوش 5000 - 6000 تومنه. خلاصه اگه اعصاب خیلی راحتی دارین میتونین برین اینجا وگرنه زیاد توصیه نمیشه!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط exaffonia ، NoleLearo ، soilsowly ، HotchoorB ، puntermark ، Nicholasodb
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان